zondag
28 juni 2026
BEKEND VAN
Op zondag 28 juni 2026 is er weer een Zeldzaam Mooi event op de Vismarkt in Groningen. Het is een event met zeldzaam mooie producten van lokale en regionale kunstenaars, ontwerpers en creatieve ondernemers.
Veel producten zijn handgemaakt, zelfontworpen of in kleine oplages (lokaal) geproduceerd. Ook zijn er andere rariteiten, zoals handpicked vintage items, of producten met een goed verhaal. Daarnaast worden er ook ambachtelijke (biologische) lekkernijen verkocht.
Ook aan de muzikale omlijsting is gedacht met heerlijke live muziek.
Juist de niet alledaagse dingen maken dit event zo bijzonder.
vismarkt groningen
deelnemen als maker
Wil je ook op een van onze events staan? Laat je werk zien op een event waar mensen voelen wat jij maakt. Waar elke kraam een verhaal vertelt, en elk product met liefde is geboren.
Zeldzaam Mooi is het podium waar jouw creativiteit gezien wordt.
meer info
exclusieve social media spotlight als creatieve maker bij ieder Zeldzaam Mooi event waar je aan deelneemt, eigen pagina, stempelkaart en meer.